solrodcenter_logo

600

gratis p-pladser

Sus_VoresCenter

Hjælp hinanden
lkalt

Byens hjerte

Butiksmiljøet er vigtigt for vores by

Butiksmiljøet i vores by er lige så vigtig en del af Solrøds attraktionsværdi som skov og strand.
 
Jeg vil gerne opfordre alle til, at I – specielt i denne tid – HANDLER LOKALT og støtter op om dem, der dag efter dag, uge efter uge og år efter år laver vores kaffe, kredser om vores mad og dagligvarer, lægger kræfter i at indkøbe lækkert modetøj, sko, tasker, smykker, boligtilbehør, legetøj og meget mere.
 
Og ikke at forglemme: Huske på, at det også er deres fortjeneste, at vi – børn, familie og venner – gang på gang kan mødes i centret til musikarrangementer, events & hygge i vores åbne centergade året igennem.
 
Vi vil i den kommende tid løbende inspirere jer med alle de skønne varer, som er i butikkerne NETOP NU, hvor foråret banker på i #vorescenter
 
Med ønske om en positiv fremtid, Centerchef Susanne Kaihøj.
 

Det sker lkalt

Det sker lkalt

Det sker lkalt

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share