solrodcenter_logo

600

gratis p-pladser

Julemagi i Solrød Center – se vores hyggelige julefilm

Vi tror på kraften i fællesskab og det unikke bånd, der knytter os sammen som naboer

Når I handler lokalt, støtter I ikke kun små virksomheder, men også selve hjertet af vores by

1. december 2023

Kære fantastiske Solrød!

Vi tror på kraften i fællesskab og det unikke bånd, der knytter os sammen som naboer. 🏡💖 Derfor opfordrer vi jer til at fortsætte med at støtte vores lokale butikker og erhvervsdrivende, når der skal juleshoppes 🛒🌟

Når I handler lokalt, støtter I ikke kun små virksomheder, men også selve hjertet af vores by. Lad os sammen skabe en positiv indvirkning og hjælpe vores lokale økonomi med at blomstre.

Del gerne dine lokale favoritter i kommentarerne i forbindelse med vores lille, hyggelige julefilm og lad os skabe en liste over skatte gemt lige rundt om hjørnet! Lad os fejre vores unikke lokalsamfund og gøre vores by endnu mere speciel og fortsætte med at sprede kærlighed og støtte lokalt.. ✨

SE VORES JULEFILM HER

Del med dine venner

Læs også

Solrød Rundt Løbet forventer rekordstor opbakning i 2024

”Hvert år er det en kæmpe fornøjelse at se hele centergaden fyldt med glade løbere og opleve den store opbakning, som løbet får fra borgere i Solrød og omegn,” udtaler Susanne Kaihøj, der som centerchef for Solrød Center er repræsentant for løbets arrangører.

Læs mere
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share